مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع دوغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع دوغ گرمادیده تازه

دوغ گرمادیده تازه

روند احتمالی مبنی بر افزایش فروش دوغ گرمادیده تازه انواع برند ها را باید مسئله ای جدی دانست.
گذر زمان سبب شد تا دوغ های جدیدی وارد بازار شود البته نمی توان به دوغ گرمادیده یا هر کدام از این خانواده لبنیات گفت جدید، زیرا تکنولوژی به سرعت در حال رشد است پس بالطبع همیشه محصولات تازه و جدیدی وارد بازار می شوند و تا می خواهیم به آن عادت کنیم به سرعت کالای دیگری جایگزین آن می شود، از این رو نمی توان کلمه کالای جدید را زیاد به کار برد.
برای اینکه بتوان به دنیای دوغ ها وارد شد باید آن ها را شناخت پس با هم گشتی کوتاه در دنیای لبنیات می زنیم.

آشنایی با خاصیت دوغ محلی
دوغ محلی همان ماستی هست که در گذشته با آب مخلوط می شد و به ما تحویل داده می شد رفته رفته افراد متوجه شدند که می توانند به عنوان یک نوشیدنی بر روی آن حساب کنند و چیزی نگذشت که شکل تجاری به خودش گرفت.
بعد از آن کارخانه ها شروع به تولید آن کردند هرچه که گذشت این عزیزان متوجه شدند که مردم به دنبال همان طعم هستند پس به همان سو گام برداشتند.
همین امر سبب شد تا استقبال از دوغ ها بیشتر شود، برند دامداران را می توان یکی از پیشتازان این عرصه دانست.
درست است که خواص دوغ محلی با صنعتی متفاوت بوده اما نباید از بازار دوغ های صنعتی نیز غافل شد.

روال فروش دوغ پروبیوتیک عمده
یکی دیگر از دوغ های عرضه شده نوع پروبیوتیک بوده که در مقایسه با فروش دوغ گرمادیده تقریبا در یک رتبه قرار دارند البته این در مقیاس کوچک است اگر عمده را در نظر بگیریم نوع گرمادیده شاخص بالاتری را به خود اختصاص داده زیرا که از قدیمی های حوزه لبنیات است.

بازار دوغ رامک صنعتی
در مورد دوغ های صنعتی برند های بی شماری وجود دارد که یکی از آن ها رامک می باشد در قسمت بالا توضیح دادیم که نباید از روال و روند فروش دوغ صنعتی غافل شویم.
به نظر شما چرا این موضوع مطرح شد؟
خوب به هر حال ذائقه ها با هم یکسان نبوده از طرفی طی تحقیقاتی که سال 90 انجام شده هنوز عده ای از مردم به دلیل برخی مسائل بهداشتی به دوغ های سنتی اطمینان ندارند.

مرکز خرید دوغ لیلی بهبهان
برند لیلی بهبهان از تازه وارد های صنعت لبنیات بوده که تا به حال محصولات بی نظیری را به بازار عرضه کرده اند سفارش کالا های این برند توسط مجموعه پیش رو ثبت می شود.
منبع: فروشگاه لبنیات ایران

من در حوزه انواع دوچرخه مشغول به کار هستم

مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات انواع دوغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید