مشاوره و سفارش

دوغ محلی باکیفیت ایرانی

کارخانه های ایرانی تولید کننده دوغ انواع مختلفی دوغ نیز با بهترین طعم تولید می نمایند که در این بین دوغ های سنتی و محلی تولید بالا و تقاضای زیادی دارند و از باکیفیت ترین ترکیبات برخوردارند. دوغ های باکیفیتی زیرنظر تولید کنندگان داخلی و در کارخانه های ایرانی تولید می گردند که در این بین دوغ های محلی بسیار خوش طعم و مرغوبی به بازار پا می گذارند. این دوغ ها که با شیوه های سنتی تهیه و فرآوری شده اند هم از شیر خام و هم از ماست پاستوریزه تولید می شوند و روی هم رفته از خواص و ترکیبات گوناگونی برخوردار هستند و در بازار نیز تحت عنوان دوغ های ایرانی محلی بفروش می رسند.

دوغ کفیر طعم دار

راه یابی به مرحله صادرات انواع دوغ کفیر و طعم دار بازتاب هایی شایسته از نظر اقتصادی و سیاسی داشته است. وقتی یک نماینده ای از طرف شرکت الف به شرکت ب می رود آن شخص یک شناسنامه و بیوگرافی از شرکت الف بوده و بیانگر خیلی از مسائل مربوط به آن شرکت است، هنگامی که شرکت ب بخواهد قراردادی ببندد تمام مولفه های شخص را می سنجد تا ببیند با چه شرکتی وارد مذاکره شده و بر اساس آن تغییراتی در قیمت محصول ایجاد می کند. محصول صادراتی هم همین طور است از نظر بسته بندی و کیفیت بیانگر یک جامعه خواهد بود، سعی شده تا دوغ کفیر صادراتی و دیگر محصولات از کیفیت لازم برخوردار باشند و بتوانند تصویر مناسبی از ما نشان بدهند. به دلیل توجه جهانی و خاصی درمانی کفیر افزایش صادرات این دوغ را شاهد بوده ایم.

دوغ بدون گاز کیسه ای

آیا شما می دانید در نمایندگی فروش دوغ بدون گاز کیسه ای چگونه می توان به عرضه این محصول در بازار پرداخت؟ دوغ بدون گاز کیسه ای چگونه تاریخ انقضایی دارد؟ شایان ذکر است که بدانید در نمایندگی فروش دوغ بدون گاز کیسه ای می توان سایر مدل های مختلف دوغ را دید که هم حاوی عصاره سبزیجات خاصی مانند نعنا و پونه بوده و هم اینکه با داشتن خاصیت های درمانی بالا در گروه مواد غذایی پر از کلسیم شناخته شده اند. این دوغ ها که در داخل کیسه های پلاستیکی مخصوص بدون مواد جاذب هستند باید ظرف چند روز پس از تولید خورده شده و به مصرف برسد.

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دوغ آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه